Aktualności
Dodano: 2022-04-22 10:38:25

Od dzisiaj do niedzieli trwa wystawa w Auchan Poczesna!

Dodano: 2020-08-17 12:31:48

Gazowy kocioł kondensacyjny nowej generacji EVODENS AMC - Ogrzewanie klasy wyżej

Tylko do 28 czerwca można złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Czestochowy na dofinansowanie do wymiany piecy CO na nowe. Szczegóły w artykule Gazety Regionalnej

Gmina Miasto Częstochowa udziela dotacji celowej z budżetu miasta Częstochowy  na zdemontowanie i zlikwidowanie źródła ciepła starego typu opalanego węglem, miałem, koksem lub ekogroszkiem i zastąpieniu go:

1) podłączeniem do sieci ciepłowniczej;
2) ogrzewaniem elektrycznym
3) kotłem gazowym;
4) kotłem olejowym;
5) kotłem na paliwo stałe z automatycznym sposobem zasilania paliwem bez rusztu awaryjnego w klasie 5

 Kwota dofinansowania wynosi do 70% kosztów netto

Nowa ulga termomodernizacyjna zacznie obowiązywać już z początkiem 2019 r. – wynika z aktualnej wersji projektu, który przyjął w tym tygodniu rząd. Nowa ulga ma zachęcać osoby fizyczne do przeprowadzania termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Maksymalnie można będzie odliczyć 23 proc. wydatków.

Dodano: 2018-10-05 13:06:02

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne

wraz z z pokazem urządzeń

w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Herbach 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Zapoznaj się ze szczegółami.

4 września ruszyły spotkania informacyjne w ramach programu „Czyste powietrze”. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego województwa na czynny udział w spotkaniach .

last page